Dům a zahrada | Inma

 • 29. 8. 2021 By 0 comments

  V obývacím pokoji se musíme cítit co nejvíce příjemně, ale jak toho docílit? Vybavte si jej tak, že bude nejen příjemný na pohled ale i praktický. Jak na to? Rady, jak vybavit obývací pokoj – Co by mu mělo dominovat a co můžete oželit? Existuje celá řada rad a tipů, jak můžete svůj obývací pokoj.

 • 16. 6. 2021 By 0 comments

  Máte zálusk na koupi vlastního bydlení, avšak nemáte dost financí na to, abyste si mohli dovolit klasický byt? V tom případě zkuste vhodnou alternativu. Cenově zajímavé bydlení i pro rodinu Jestli jste v posledních několika měsících měli zájem a koupi bytu nebo dokonce rodinné stavby a nakoukli do katalogů některých prodejců, jistě už víte, že.

 • 17. 1. 2021 By 0 comments

  Jste z Havlíčkova Brodu a hledáte stavební firmu, na kterou je spolehnutí? Právě v Havlíčkově Brodu se nachází nejedna společnost, na kterou se můžete spolehnout. Věřte, že stále ještě existují firmy, kterým jde o to, aby odvedly více než dobrou práci a aby jejich zákazníci byli maximálně spokojeni. Jak vyhledat takové společnosti, které sídlí právě.

 • 20. 9. 2020 By 0 comments

  Designové ovladače umístěné na zdi, nebo na sloupu uprostřed místnosti. Mají barevný dotykový display a jsou v něm aplikace, ve kterých naleznete veškeré informace o stavu domu. Zjistíte teplotu v různých místnostech, vlhkost, teplotu vody v bazénu. Na displayi můžete vidět vše, co zabírají bezpečnostní kamery, grafika vám potvrdí, že veškeré zámky jsou zamčeny a.

 • 24. 3. 2020 By 0 comments

  Mobilní domy k nám dorazily ze Spojených států amerických a ze západní Evropy. Velkou výhodou je nižší cena než u klasických zděných domů, ale také mají své nevýhody, například netradiční vzhled. Také ne každý ocení, že tento obytný dům může zapřáhnout za svůj automobil a posunout ho o kus dál. Co je mobilní dům? Může.

 • 4. 9. 2019 By 0 comments

  Na návštěvě v cizích bytech se často nestačím divit. Proč mají lidi všude vitrínky a poličky s nejrůznějšími postavičkami, navzájem neladícími hrnky nebo sušenými květinami? A to ani nemluvím o prachu, který se na těchto artefaktech usazuje. Spousta z nás tuhle shánčlivost a vystavování pěstovala v dětství: schovávali jsme si mušle z moře, flakony od voňavek nebo.

 • 2. 8. 2019 By 0 comments

  Váš dům Vám poskytuje klidné bydlení v soukromí, ale také Vám umožňuje pořádat v létě zahradní párty a grilovačky, kam pozvete své přátele a rodinu, prožijete zde nezapomenutelné společně strávené chvilky, dáte si vlastnoručně vypěstovanou zeleninu a ovoce, ale dům a zahrada nese i své nevýhody. Každý dům i zahrada vyžadují neustálou údržbu a úpravu, stojí mnoho.

 • 4. 4. 2018 By 0 comments

  Pod tímto názvem můžete najít poměrně nový finanční produkt. Jedná se samozřejmě o úvěr, protože se pořád pohybuje v hypotékách a ani zde není výjimka v základních principech. Jasně dané pravidlo, že musíte ručit nemovitostí platí i nadále v tomto případě. Ovšem australská hypotéka se jeví jako poměrně neznámý finanční produkt a také je velice.

 • 2. 2. 2018 By 0 comments

  Jestliže vás láká myšlenka, že byste si u svého domu nechali postavit praktický přístřešek v podobě pergoly, tak jistě nešlápnete vedle. Avšak vyplatí se promyslet, z jakého materiálu by vaše pergola měla být. Existuje mnoho způsobů provedení a mnoho podob, jak taková pergola může vypadat. Základní provedení připomíná jednoduchou konstrukci pro pnutí popínavých rostlin a.

 • 22. 1. 2017 By 0 comments

  Každé léto se jako vlastník zahradního bazénů musíte pečlivě starat o kvalitu vody v něm. Předcházíte tak vzniku potíží, které v nehorším případě vedou až k vypuštění a znovu napuštění vody. Údržba bazénové vody je zkrátka základ všeho. Ve dnech, kdy se prudce oteplí a teploměr ukazuje stále přes 30°C, se děsíte, kdy nastane problém,.

To Top