Elektro | Inma

  • 10. 9. 2020 By 0 comments

    Šicí stroj se jako užitečný pomocník do našich domovů začal opět vracet, když byl vybaven moderními technologiemi. Jeho ovládání se stalo mnohem jednodušším i pro začátečníky. Šije prostě skoro sám! Proč je dobré mít ho po ruce? Dnes máme možnost jakékoli oblečení či „látkové vybavení“ domu zakoupit hotové ve velkém výběru konfekčních velikostí nebo na.

  • 15. 12. 2019 By 0 comments

    Rádi si zaznamenáváte své vzpomínky a akční situace. Dovolená u moře, potápění s krásnými korály, akční jízda na kole, lyžování na horách, sjíždění divoké vody, tandemový seskok, vyhlídkový let, jízda na čtyřkolkách, let balónem nebo bungee jumping. Je tu skvělá věcička, kterou můžete mít stále u sebe. Nezabere moc místa a je velice skladná. Dá.

  • 11. 9. 2019 By 0 comments

    Léto pomalu končí a s ním končí i krásné teplé letní dny, které jsme mohli trávit procházením ruku v ruce spolu s přítelem či přítelkyní. Pokud jste odpůrci chůze a máte raději rychlejší pohyb, při kterém musíte ale zapojit vlastní svaly, jako například cykloturistiku, máme pro vás pár dobrých tipů pro výběr kola, resp. elektrokola. Elektrokola se stala.

To Top