Ovládání chytrého domu

 • Ovládání chytrého domu

  20. 9. 2020 By 0 comments

  Designové ovladače umístěné na zdi, nebo na sloupu uprostřed místnosti. Mají barevný dotykový display a jsou v něm aplikace, ve kterých naleznete veškeré informace o stavu domu. Zjistíte teplotu v různých místnostech, vlhkost, teplotu vody v bazénu. Na displayi můžete vidět vše, co zabírají bezpečnostní kamery, grafika vám potvrdí, že veškeré zámky jsou zamčeny a dům je v této chvíli zabezpečen napojením na pult centralizované ochrany.
  bazén před domem
  Podobné informace naleznete i ve svém chytrém telefonu. Výhoda a to nesporná je v tom, že všechny informace máte kdekoliv ve světě, kde se zrovna nacházíte. Odkudkoliv se máte možnost přihlásit do své aplikace. Na úvodní stránce si zvolíte pokoj, který chcete ovládat, případně si vyberete z nabídky funkcí, které platí pro celý dům. Ať jste kdekoliv, můžete si nastavit teplotu v tom či onom pokoji, nebo chodbě. Zjistíte zabezpečení zámky a prohlédnete si záběry bezpečnostních kamer. Systém vám podá informace o přítomných osobách v domě i o tom, ve kterém jsou zrovna pokoji.
  Tablet vám podá stejné informace, jen trošičku jinačí formou. Díky většímu displayi je však přehlednější. Je zde inteligentní grafika. Pokoje si vybíráte podle půdorysu domu. Informace, které vám tablet podá, jsou rozvinutější, detailnější a hlavně přehlednější. Ovládání je intuitivní.
  Všechny tří způsoby razantně zvyšují komfort užívání domu a luxusnější bydlení. Je samozřejmostí, že kromě ovládání samotného domu, ovládáte i vše kolem něj po celém vašem pozemku. Od zavlažování trávníku, vyhřívání bazénu po osvětlení příjezdové cesty, případně nasvětlení terasy pro podávání večeře.
  dům ovládaný mobilem
  Dnes jsou tyto domy prvnímu vlaštovkami. Brzy se však prosadí mezi širokou veřejnost. A je jisté, že čím více klientů a zákazníků si chytré domy získají, tím nižší pořizovací cena chytrých domů bude.
  Vývoj, rozvoj a pokrok se zastavit nedá. Je jen otázkou kam bude směřovat. Jisté je, že se bude starat sám o sebe. Zajistí si dodávku a dostatečnou zásobu energií. A třeba dojde i na automatické objednávky základních potravin u donáškové služby?

To Top