Cestování | Inma

 • 5. 6. 2022 By 0 comments

  Jedním ze zajímavých cestovatelských cílů jsou Adršpašsko – teplické skály, které patří mezi největší skalní masivy v Evropě. Pískovcovým městem vedou dva prohlídkové okruhy, které spojuje Vlčí rokle. V pohádce Třetí princ jsou tyto nádherné přírodní úkazy na mnoha záběrech. Mohutné skalní stěny Velkého vodopádu či hladina zatopeného lomu Pískovna zase vytvořily kulisy historického filmu.

 • 11. 1. 2022 By 0 comments

  Záhadných míst je u nás opravdu hodně. Jsou zde místa, kde vyzařuje pozitivní, nebo také negativní energie. Jsou zde místa, kde se dějí záhadné věci, vyskytují se podezřelé okolnosti. A jsou u nás také místa, kde byl potvrzen výskyt paranormálních jevů, strašidel a jiných entit. Co třeba taková Katova ulička v Kadani. Vede přímo kolem katovny,.

 • 14. 12. 2020 By 0 comments

  Rádi byste se podívali do zahraničí a nevíte, kam by nemuselo být na škodu se podívat? Pokud je místo, které si chválí velká spousta lidí, pak jsou to Benátky. Možná, že i vy si je zamilujete. V dnešní době je možné opravdu vše a to i něco takového, jako je navštívit právě tohle místo. Pokud.

 • 4. 9. 2019 By 0 comments

                  Každého turistu zajímá něco jiného. Jeden jede za odpočinkem, další za poznáním, jednoho zajímají památky historické, dalšího architektonické, jiného zas přírodní. Zkrátka jsme jako lidé jedineční ve všech ohledech. Také z tohoto důvodu v úvodu raději předestíráme, že tento žebříček rozhodně není ten jediný správný a netvrdíme, že Kanada nenabízí pro jiné mnohem zajímavější místa. Nicméně.

To Top