Nákupy | Inma

 • 23. 4. 2024 By 0 comments

  Chcete obdarovat přítele či příbuzného, který má slabost pro vynikající chutě? Přinášíme vám inspiraci pro dárky, které potěší každého milovníka kvalitní gastronomie a přidají kulinární šmrnc do jeho pokrmů. Kvalitní mořská sůl – Solný květ a ochucené varianty Začneme u základů každé kuchyně, a to u soli. Ale ne jen jakékoli soli – doporučujeme kvalitní.

 • 21. 1. 2023 By 0 comments

  Miminko je velkým přírůstkem do rodiny a s tím spojené nákupy mohou být pro novopečené rodiče trochu stresující. Jednou z důležitých věcí, na které by se měli zaměřit, je nákup oblečení pro miminko. Je třeba zvolit oblečení, které je bezpečné, pohodlné a snadno se obléká a svléká. Pro novorozence se obvykle doporučuje bavlněné oblečení, protože.

 • 26. 8. 2022 By 0 comments

  Princip fungování zážehového motoru je lidstvu znám již déle, než sto let. Vyučuje se dokonce ve školách v hodinách fyziky a je teoreticky dáno, že jej bude znát každý. Přesto mohou někteří lidé v této oblasti tápat, anebo jim není jasné, proč jejich automobil vlastně jede, a proč jeho motor neustále běží. Mohli bychom si.

 • 31. 3. 2022 By 0 comments

  Ovoce je zdravé v jakékoliv formě – když ho sníme, i když ho vypijeme. V obou případech je důležité zachovat cenné vitamíny a ovoce i šťávu konzumovat nejlépe čerstvé. Ovocnou šťávu pijeme často namísto sirupu, protože šťáva je bez přidaného cukru, na rozdíl od sirupu, který přidané cukry často obsahuje. Pokud máte rádi ovocné šťávy,.

 • 16. 1. 2022 By 0 comments

  Nemáte chuť do života? Chybí Vám energie a vůle vykonávat jiné věci, než ty, které vykonávat musíte? Pak Vám nejspíš chybí vitalita. Vitalita těla je síla, je to chuť na sobě pracovat, poznávat nové věci a rozvíjet se. V současné zrychlené době je naprosto normální a všudypřítomné, že jsou lidé unaveni a bez života. Lidé.

 • 19. 12. 2021 By 0 comments

  Potěšte dětí svých zaměstnanců, partnerů, zákazníků a pořiďte jim reklamní předměty v podobě kreativních sad, které je zabaví nebo třeba i něco naučí. Děti patří mezi velmi vlídné přijímače reklamy a reklamních dárků. Proto i na ně byste při reklamní strategií neměli zapomínat. Na výběr máte z mnoha zajímavých reklamních předmětu, kterými můžete obdarovat děti.

 • 26. 11. 2021 By 0 comments

  Jsme výhradním dovozcem autofólie a jejich cena Nanofilms. Fólií nejen schválených Ministerstvem dopravy, ale také vysoce kvalitních a funkčních fólií z prvotřídních materiálů. Fólií, které jsou nejen pěkné na pohled a dodávají autu luxusní vzhled, ale jsou také velmi praktické a funkční. Nabízíme tři řady autofólií. Každá z nich má svá specifika, výhody a adekvátní.

 • 19. 11. 2021 By 0 comments

  Leckdy je to otázka několika málo vteřin, které nám dokážou otočit život doslova vzhůru nohama. A i když má člověk silně vyvinutý pud sebezáchovy, dnešní uspěchaná a bezohledná doba nahrává nepříjemným a nevratným neštěstím a nehodám. Nemoc, úraz (doma, či v práci), dopravní nehoda, sport, nepozornost, spěch. Faktorů a příčin je více než dost. A.

 • 2. 6. 2021 By 0 comments

  Je velmi levné – cena těchto výrobků je natolik nízká, že není problém pořídit si těchto pouzder více v různých barvách a prostřídat je mezi sebou podle nálady či příležitosti. Bývají levnější, než mnohé oděvy, např. trička či košile, které také oblékáte podle momentálního vkusu. Není to silikon – lidově se mu říká „silikon“, ale.

 • 16. 5. 2021 By 0 comments

  Dětství bez hraček si nejspíše neumíme ani představit a díky nim se člověk naučí základní motorice a vnímání. Každý jsme však v dětství měli jinou oblíbenou hračku, na kterou jsme nedali dopustit. V našem dětství to byly převážně angličáky či plyšové hračky. Dnešní doba je však už někde jinde a děti si mohou vybírat z.

To Top