Zábava | Inma

 • 13. 10. 2020 By 0 comments

  Máte zájem o studium novinařiny, potřebujete jednat s médii a hodilo by se Vám vědět něco víc o práci novinářů nebo byste se rádi sami stali novinářem? Tak to by Vás mohl zajímat kurz žurnalistiky. Kurz žurnalistiky je jednodenní kurz, který pořádá Akademie ČTK v Praze. Akademie však nepořádá jen tento kurz, ale také.

 • 19. 10. 2019 By 0 comments

  Nemoc u dítěte snáší rodič o to hůře, že mu sám nemůže nijak pomoci a je odkázaný na péči lékaře a účinek předepsaných léků. Horečky většinou ti nejmenší prospí, ale pokud pominou, je třeba ještě nějakou dobu dodržovat klidový režim, nechodit ven a pokud možno odpočívat. A to je problém, se kterým zápasí většina rodičů,.

 • 14. 8. 2019 By 0 comments

  Výběr podniků, kam můžete se svými přáteli či partnerem zajít za zábavou, je vskutku veliký. Chcete-li si však zakonverzovat někde, kde bude příjemné, tiché a domácké prostředí, kde budete mít své soukromí, uslyšíte se a nebude Vás nikdo rušit, s čajovnou určitě nesáhnete vedle. V dnešní době na nějakou tu čajovnu narazíte téměř v každém.

 • 27. 8. 2018 By 0 comments

  V době, kdy byly dosaženy všechny osmitisícové vrcholy se zdálo, že už není co dobývat. Pravda, do dneška existují tisíce šesti a sedmitisícových vrcholů z nichž mnohé nemají ani jména. Jenže horolezci se moc nehrnou do nepřístupných a neprobádaných oblastí. Místo toho začali do dobývání známých hor dostávat více sportovního ducha. Začali hledat těžší a těžší výstupové.

 • 6. 12. 2017 By 0 comments

  Už několik let se hovoří o tom, že přes 50% mužů trápí porucha erekce. Jedná se o trvalou neschopnost muže dosáhnout nebo udržet ztopoření penisu při sexuálním styku. Avšak poruchu erekce můžeme rozlišit na tři typy: omezení schopnosti erekce (nedosažení ztopořenosti), dosažení erekce trvá delší dobu, nedostatečné ztopoření penisu, potíže s udržením erekce (zejména u.

To Top