Móda | Inma

  • 22. 4. 2022 By 0 comments

    Chtěli jste být někdy modelka anebo model? Anebo jste chtěli pracovat vždycky nějak s módou? Já jsem vždycky chtěla být modelka. Jenomže jak už to, tak bývá, tak jsem k tomu neměla vůbec žádné dispozice. Vždycky jsem byla taková kulatější, taková typická krev a mléko. Vždycky se to tak říkalo. A já musím říct, že v.

  • 18. 12. 2021 By 0 comments

    Móda je můj život. Móda mě bavila už jako dítě, protože moje maminka se ráda oblékala a já to dělala taky. Pokaždé, když maminka nebyla doma a mě hlídal otec, tak jsem se pomalu vkradla do její ložnice a hned jsem chtěla zkoušet její šaty a boty. To byla taková krása, že jsem nevěděla, co si zkoušet dříve. A tak jsem si vždycky potají něco půjčila a procházela.

  • 15. 9. 2019 By 0 comments

    Ženy módní doplňky milují, jsou posedlé jejich kombinací s oblečením a s jinými módními doplňky. Nosí je v podstatě každý den, jen jejich výběr přizpůsobují dané události, pro kterou se hodí. A musíme si také uvědomit, že výběr doplňků výrazně ovlivňuje jejich aktuální nálada. Barevnější, odvážnější, pestřejší doplňky vybírají, pokud mají veselou, radostnou náladu. Tmavší, jednodušší kousky jim.

To Top