Možnost pro každého muže

 • Možnost pro každého muže

  6. 12. 2017 By 0 comments

  Už několik let se hovoří o tom, že přes 50% mužů trápí porucha erekce. Jedná se o trvalou neschopnost muže dosáhnout nebo udržet ztopoření penisu při sexuálním styku. Avšak poruchu erekce můžeme rozlišit na tři typy: omezení schopnosti erekce (nedosažení ztopořenosti), dosažení erekce trvá delší dobu, nedostatečné ztopoření penisu, potíže s udržením erekce (zejména u mladých můžu).
  pililky v lahvičce

  Příčiny

  Porucha erekce mívá dvě nejčastější příčiny a to psychické nebo fyzické. Psychické příčiny se objevují nejvíce u mužů ve věku pod 50 let. Platí to zejména v případech, kdy si muž najde novou partnerku anebo teprve začíná se sexuálním životem. Problém je v tom, že muž pociťuje strach ze selhání nebo nejistotu. Občas to mladým partnerkám přijde vtipné, když muž předčasně ejakuluje, což může u muže problém ještě prohloubit. Fyzické příčiny jsou obvyklé pro muže nad 50 let. Porucha v tomto věku může být ukazatelem na mnohem závažnější choroby jako např. cévní, hormonální nebo diabetické choroby. Příčinou poruchy může být také nemoc genitálu. Poruchu si můžete přivodit i dlouhodobým nošením erekčního kroužku. Při určitých situacích erekce už nikdy nemusíte dosáhnout, to platí v případech:

  při porušení topořivých tělísek, při úrazu nebo operaci penisu apod. S poruchou erekcí také souvisí nadměrné požití alkoholu, stres a únava.
  potěšení se ženou

  Jak řešit problémy s erekcí

  V prvních počátcích problému s erekcí se většina mužů nechá zlákat reklamou tak, že si koupí v lékárně nějaký volně dostupný prášky, který napomáhají spíše jako doplněk než lék. Tento doplněk slouží k podpoře erekce, která selhává kvůli stresu, přílišné sexuální aktivitě nebo vyčerpanosti. Avšak když se rozhodnete pro doplněk, zjistěte si nejdřív, co si kupujete, protože některé prášky jsou určeny k dlouhodobému a každodennímu užívání, při čemž erekce sílí po 2 týdnech (Vimax, ArginMax, eJoy) a jiné naopak jsou určené k okamžité podpoře erekce, ale nejsou určeny k dlouhodobému užívání (Clavin, Clerex, Amante, Zerex, Erexan). Pokud je oslabení erekce způsobeno jinou nemocí, měli byste vyhledat lékaře, aby vám předepsal vhodný lék.

To Top