Multifunkční tablety usnadní péči o vodu v zahradním bazénu

 • Multifunkční tablety usnadní péči o vodu v zahradním bazénu

  22. 1. 2017 By 0 comments

  Každé léto se jako vlastník zahradního bazénů musíte pečlivě starat o kvalitu vody v něm. Předcházíte tak vzniku potíží, které v nehorším případě vedou až k vypuštění a znovu napuštění vody. Údržba bazénové vody je zkrátka základ všeho.

  Ve dnech, kdy se prudce oteplí a teploměr ukazuje stále přes 30°C, se děsíte, kdy nastane problém, objeví se řasy a voda se zkazí. I to se bohužel může stát. V množství přípravků totiž můžete lehce zapomenout nějaký z nich přidat.
  Kdo si má vše pamatovat? Na vše existuje nějaký přípravek. Zvlášť na úpravu pH, jiný na dodání chlóru, odlišný zase na vyvločkování a další na odstranění řas a zeleného zákalu a můžeme pokračovat. Mnoho přípravků, hodně peněz a zbytečná ztráta času.

  Jednoduché a efektivní, to je řešení 5v1

  Pečujte o bazénovou vodu jednoduše, rychleji a levněji. Nabízí se multifunkční tablety 5v1 tak je využijte. Podstatně si zjednodušíte práci a máte jistotu, že v jedné tabletě dáte vše, co váš bazén potřebuje, nemusíte se tedy znepokojovat, že jste na nějaký přípravek zapomněly.
  Co tedy taková tableta všechno zvládne? Desinfikuje vodu, zvládne upravit její pH, zajistí správnou hladinu chloru, umí vyvločkovat nečistoty a zamezí vzniku řas.
  Určitě stojí za vyzkoušení. Při jejich výběru se řiďte velikostí bazénu a jeho přibližném objemu, tablety jsou vyráběny v různých velikostech, v závislosti na objemu vody. Při dávkování se řiďte pokyny výrobce, jen tak zaručíte stoprocentní funkčnost.

  Ani při použití multifunkčních tablet nezapomínejte pravidelně kontrolovat pH vody a hladinu chloru ve vodním prostředí, především však v době, kdy se prudce oteplí a neochlazuje se.
  Veškeré informace a podrobný přehled všech variant si v klidu a pohodlí přečtěte u nás https://www.chlorito.cz/multi-tablety-5v1.

To Top