I panelový dům nabízí komfortní domov

Každý nemůže žít v komfortní vile. A ne každý o to stojí. Byly doby, kdy se o panelových domech mluvilo jako o králíkárnách a byly symbolem dyskomfortu. Je tomu opravdu tak? A bylo tomu tak? Vždyť panelové domy, to byl komfort k nezaplacení. Teplá voda, ústřední topení. Kdo bydlí v rodinném domě, ví, jak náročné je vyjít s teplou vodou z bojleru, nemluvě o tom, když musíte sami topit v kotli. A kolik je na rodinném domě práce. To vše v nájemním panelákovém bytě prostě nezažijete.
byty a mříže
Samozřejmě Vás napadne fádní architektura. Dnes to ovšem neplatí. Panelové domy procházejí revitalizací. Zateplení, plastová okna, živé barvy, to vše přispívá k efektivnímu bydlení.
Přečtěte si více o tom, že paneláky ve skutečnosti nabízejí velký komfort a jsou v konečném důsledku vlastně útulné: https://www.keila.cz/opovrhovane-panelaky-nebo-utulne-domovy-mnoha-lidi
bydlení v paneláku
Rovněž samotné byty vypadají zcela jinak, než tomu bývalo dříve. Lidé byty nechávají rekonstruovat, nezřídka se pouští do rekonstrukcí sami. Už dávno je pryč doba ošklivých bytových jader a nevzhledných kuchyňských linek. Samozřejmě, čím více investujete do bytu, tím vyšší je pak jeho cena. Pokud se plánujete někdy s bytem rozloučit, třeba proto, že byste ho rádi pronajímali nebo snad ho i prodali, pak věřte, že velmi záleží na tom, jak mnoho jste do bytu investovali a jak zdařilá je rekonstrukce.
Samozřejmě v neposlední řadě mnozí lidé preferují život na sídlišti také proto, že mají k dispozici komfort nejen v rámci bydlení, ale také v rámci lokality.
budovy na sídlišti
V přímém dosahu sídliště najdete
1.    Dostatečné množství parkovacích míst
2.    Zastávky MHD v dosahu několika desítek metrů
3.    Dostatečné množství obchodů a obchodních center
4.    Dostupná lékařská zařízení
5.    Množství mateřských a základních škol
6.    Dostupné finanční služby jako pošty, banky atd.
7.    Dostupné služby péče o tělo jako kadeřnictví, kosmetika
8.    Nabídka neziskových organizací

 

I panelový dům nabízí komfortní domov
Ohodnoťte příspěvek