Využijte technologií a vydělávejte online!

 • Využijte technologií a vydělávejte online!

  6. 2. 2020 By 0 comments

  Spousta z Vás si pod slovíčkem ,,online” představí něco, co se děje v reálném čase a odehrává se na internetu. V dnešní době jsme online skoro všichni. Ať už se jedná o projíždění sociálních sítí, nákupů skrze e-shopy, brouzdání po zajímavých článcích, poslouchání hudby a podobně. Ať už si to přiznáme nebo ne, jsme otroky našich malinkatých krabiček, které nosíme neustále u sebe. Každý máme založené sociální sítě, na kterých sdílíme svůj život s ostatními. Sledujeme novinky a příběhy ostatních, aby nám náhodou neuteklo něco, co vlastně ani nepotřebujeme vědět. Jak je možné, že si někteří lidé dokáží pomocí online světa vydělávat? Cest, jak začít je opravdu mnoho.
  Online marketing

  Jak využít online svět ve svůj prospěch?

  V první řadě je důležité nastudovat si, jak funguje marketing a reklama obecně, ať už je jakéhokoliv typu. Jak zvolit tu nejlepší právě pro Vás?
  Online obchod
  ·         Jste dobří ve psaní?
  Založte si blog a pište. Copywriterů je sice dost, ale práce pro ně taky.
  ·         Umíte vystupovat před kamerou a máte lidem co předat?
  Staňte se Youtuberem / Influencerem na sociálních sítích a dělejte placené partnerství.
  ·         Rádi fotíte, natáčíte, upravujete a jste kreativní?
  Přidávejte svůj obsah na Instagram a sdílejte to světu. Dříve nebo později si Vás určitě někdo všimne a osloví s tím, zda byste pro ně nechtěli fotit. Anebo jděte štěstí naproti a zkuste pár agentur oslovit sami.
  ·         Chcete pomáhat lidem a růst s jejich podnikáním skrze marketing? Staňte se firemními konzultanty.
  Neustále se vzdělávejte v oblasti marketingu. Projděte si termíny jako jsou například SEO, PPC, PNO, UX a UI design, konverzní poměr, marketingové strategie a další. Buďte firemními parťáky, na které se může klient kdykoliv spolehnout. Odlište se od konkurence. Dávejte jim najevo, že chcete opravdu pomoct, a ne pouze vyždímat jejich peněženky.
  Pokud jste si řekli u výše uvedených bodů alespoň jedenkrát ano, začněte se vzdělávat! Kdo by přece nechtěl pracovat z pohodlí domova, a dokonce si tím slušně vydělávat?

To Top