Už nemusíte auto nechávat doma, když jdete pít

 • Už nemusíte auto nechávat doma, když jdete pít

  10. 5. 2020 By 0 comments

  Chtěli byste jít na párty a pít? Jenomže se na ni nemůžete dostat jinak, než jet vlastním automobilem? To je pak jasné, že musíte řídit a nemůžete pít alkohol. Ovšem jste z těch, kteří by si to i přesto chtěli užít? Vymýšleli jste různé metody a strategie, jak by se to dalo vymyslet, abyste nemuseli řídit? Teď už si starosti dělat nemusíte. Právě pro tyto případy je zde připravený odvoz auta Convoy.

  V čem celá věc spočívá?

  Systém je velice jednoduchý a každý ocení jeho praktičnost.

  pohodlné sezení

  Možnosti použití

  1. Můžete si zamluvit odvoz předem. To znamená, že plánujete již dopředu akci, na kterou chcete jet vlastním automobilem, nebo se na ni nemáte jednoduše jak jinak dostat, či je zkrátka a dobře Vaší prioritou nebo osobní záležitostí to, že chcete jet vlastním autem, ale pak chcete pít alkohol a akci si parádně užít. Čili můžete využít tuto služby v předem stanovenou dobu. Ozvete se dopředu a vše si domluvíte.

  2. Další z možností je, že akci neplánujete. Jedete s kamarády někam na akci, například na bowling, nebo se jen tak pobavit na motokáry a nepředpokládáte, že budete pít. Jenomže, co se nestane, kamarádi jsou při chuti a chtějí ještě někam jít, ale co najednou s automobilem? V tom případě si zavoláte odvoz v tu dobu, jakmile to zjistíte, nebo až následně, jakmile si pár skleniček dáte.

  3. Jste na večeři s partnerkou a potkali jste staré známé přátele? Nic jste předem netušili a tak jsme samozřejmě v restauraci automobilem. Co v takovou chvíli dělat, když se chcete dobře pobavit a známí Vás samozřejmě hned zvou na panáka? V tom případě je zde opět tato služba k dispozici ve dne v noci, takže stačí zavolat a domluvit se.

  Systém použití je velice jednoduchý, musíte samozřejmě zavolat a nahlásit patřičné údaje, jako například místo odvozu, případně počet lidí, jaký automobil se bude odvážet a kam. Tyto základní instrukce potřebuje znát dispečink, aby mohli vše patřičně zkoordinovat.

  saty2

  Co se potom bude dít?

  Následně přijede automobil, vystoupí řidič, nastoupí do Vašeho vozidla a odveze jej tam, kam budete chtít. Adresu je potřeba předem nahlásit dispečinku. Samozřejmě, že odveze také Vás, takže další výhoda, už nepotřebujete žádného taxíka. To je hned dva v jednom, máte odvoz domů a ještě k tomu vlastním automobilem! Výhra na plné čáře. Nakonec zaplatíte a řidiče si vyzvedne vozidlo, které pojede za Vámi.

To Top