Super brýle, které pohlcují modré světlo. | Inma

 • Super brýle, které pohlcují modré světlo.

  6. 5. 2022 By 0 comments

  Už jste měli někdy problémy s očima? Pálily, svěděly, nebo bolely? Je to nepříjemné, že? A nepotkávají vás tyto problémy třeba pravidelně ráno po večeru, kdy dlouho do noci koukáte na televizní obrazovku, do monitoru nebo do telefonu? Obrazovky, monitory a displeje totiž produkují modré světlo, které náš zrak dráždí. Dráždí oči a může způsobovat vážné problémy, od nespavosti po silné podráždění očí, které se může projevovat bud očima červenýma, nebo silným pálením, často bývají tyto nepříjemné projevy spojované.

  brýle pohlcující modré světlo

  Úplně ideálním řešením by bylo ve večerních hodinách před spánkem si nechat tyto aktivity prostě ujít. Ale to se lehko řekne a těžko plní. V dnešní technické době prostě přibývá večerů, kdy každý z nás večer věnuje sledování televizní obrazovky, monitoru nebo displeje. Ať už sledujeme televizní program, nebo se věnujeme nějaké činnosti na internetu v počítači, tabletu, nebo telefonu. Všechny tyto přístroje na nás prostě chrlí modré světlo, které tak ohrožuje naše oči.

  brýle pohlcující modré světlo

  Ale není to nic, proti čemu bychom se nemohli bránit. Když už se nemůžeme vzdát našich oblíbených večerních aktivit, budeme si před nimi chránit náš zrak. A jak že si ho můžeme chránit? No přece brýlemi! Brýle pohlcující modré světlo, nejsou určené jen pro ty, kteří nosí nějaké dioptrické brýle, takže vůbec nevadí, že brýle nenosíte a nemáte žádné dioptrie ani na dálku, ani na blízko. Opravdu to vůbec nevadí. Máme v nabídce takové brýle, které vaše oči ochrání i bez jakýchkoliv dioptrií. Přitom jsou vysoce elegantní a slušivé. Stačí si vybrat ten správný model, který se bude přesně hodit k vašemu typu a objednat. Budete opravdu elegantní při sledování televize, nebo vašeho telefonu, ať už v domácím prostředí, nebo ve společnosti. Vyberte se široké škály slušivých obrouček, vytvořte objednávku a můžete už jen bez starostí očekávat zásilku a těšit se na bezproblémové sledování vašich oblíbených pořadů, hraní her, nebo chatování s přáteli.

To Top