Sprchování před vstupem do bazénu

 • Sprchování před vstupem do bazénu

  14. 5. 2021 By 0 comments

  Údržba bazénu něco rozhodně stojí, kdy jedním z problémů je jeho znečištění. Kvůli tomu je dobré se před každým koupáním odpracovat a tím je spláchnout.

  Sprchování před vstupem do bazénu

  Problém s nečistotami

  Bazénovou vodu musíme stále udržovat v dobré kondici, protože jinak by se nebyla vhodná ke koupání a uvést ji zpátky do dobového stavu je práce a peníze navíc. Takže musíme mít dobrou Bazénovou chemii i filtraci, kdy voda bude opravdu ve výsledku hezky čirá. Dále musíme zabránit vystupování všeho možného nepořádku, kdy do ní třeba padá hmyz, který se chce napít. Proto je vhodné po koupání bazén zakrýt plachtou, přičemž některé jej pomocí solárních paprsků také zahřívání, aby voda byla pěkně teplá.

  bazénová sprcha

  Jak vidíte, tak možností je opravdu mnoho a pokud si dobře vybereme, tak splní skvěle svůj účel. Nejefektivnějším řešením je zakrytí čekalo bazénu polykarbonátovou střechou, protože do něj nic nepadá a je zahříván slunečními paprsky. Stojí to docela dost peněz, ale zase na druhou stanu je to dlouhodobá investice, jenž se nám opravdu vyplatí, pokud se koupeme rádi a také často.

  Sprchování

  Na nás samotných a našich plavkách je běžně spousta nečistot, takže když se půjdeme koupat bez osprchování, tak se jich spousta dostane do vody, kdy se pak musí filtrovat a podobně, takže našim cílem je tomu maximálně zamezit. Na takovém veřejném koupališti je mnoho lidí, proto jsou na každém sprchy, jež bychom měli vždy použít. U nás doma nám to nikdo nenařizuje, ale na druhou stranu, proč bychom do vody zbytečně zanášeli nepořádek. Problém může být s teplotou vody, protože nejsnadnější je koupit si sprchu a navést k ní studenou vodu.

  sprcující se chlapec

  V horkém letním dni je to příjemné ochlazení, ovšem nevyhovuje každému. Řešením je nákup zahradní solární sprchy https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha, která nám vodu v ní hezky ohřívá za pomoci solární energie, takže ji nemusíme napojovat na elektřinu, což znamená finanční úsporu. Sprchování se tak stane příjemný a jistě oceníte, že tím významně přispějete kvalitě bazénové vody.

To Top