Skvělé řešení na prezentační akce

 • Skvělé řešení na prezentační akce

  5. 12. 2018 By 0 comments

  Každý podnikatel, který se rozhodne prezentovat své výrobky, by měl být k nalezení nejen na internetu, ale měl by se zviditelnit každým možným způsobem. Reklama je velice důležitá. Je to jasné. Co by bylo platné vyrábět dokonalé výrobky, které mohou směle konkurovat všem ostatním, kdyby o nich nikdo nevěděl. V současné době se pro tyto účely pořádají různé prezentační akce.

  budka

  • Můžete jezdit na různé výstavní trhy anebo i na dnes tolik navštěvované trhy farmářské.

  Vždy je ale zapotřebí myslet na možnost, že vám právě ten váš důležitý den nebude příroda přát a vyzkouší vaši připravenost například deštěm.Je tedy nutné mít střechu nejen nad hlavou, ale zejména nad svými produkty. Uzavřít se někam do kamenného stánku by jistě nebylo tím pravým. Mnoho potencionálních zákazníků by to mohlo odradit. Zkuste to vyřešit jako pověstná chytrá horákyně.

  • Prostě budete zastřešeni, a přesto nebudete nikde uzavřeni.

  Ideálním řešením jsou pro tyto akce nůžkové stany, které se vyrábějí ve třech základních variantách. Rozdíl je především ve velikosti zastavěné plochy. Jedno mají ale rozhodně společné. Je to vysoká kvalita, ve které jsou zhotoveny.

  • Střechu a bočnice tvoří silná nepromokavá polyesterová látka.

  Konstrukce, která vydrží vše

  Mechanická odolnost je zajištěna tím, že byly plastové spoje konstrukce nahrazeny pevnými hliníkovými. Zvedání a spouštění stanu funguje díky speciálnímu tlačítku, které je instalováno uvnitř nohy stanu.

  stánek

  • Střecha bude po celou dobu pevně a dokonale napnutá pomocí pružiny ukryté uvnitř stožáru.
  • Stěny se spojí rychle a jednoduše suchým zipem.

  Přeprava je usnadněna tím, že jsou stany balené do speciálních obalů ve velikosti běžné větší nákupní tašky. Výška konstrukce se dá nastavit na tři možnosti. Všechny výrobky se vyznačují dokonalou stabilitou, kterou nezaskočí ani silnější vítr.

To Top