Princezna nebo Popelka?

  • Princezna nebo Popelka?

    28. 2. 2022 By 0 comments

    Každá žena chce být krásná. Chceme mít krásné tělo, krásné vlasy, krásné oči. Toužíme po kráse, i když víme, že je pomíjivá. Je to touha, kterou máme zakořeněnou hluboko v sobě a která se nám připomene při každém pohledu do zrcadla. Muži jsou přesvědčeni, že žena touží po kráse jen proto, aby se jim líbila. Omyl mužského ega. Žena chce být krásná pro sebe, pro své sebevědomí, pro svou spokojenost. Chce se podívat do zrcadla a říci: „Jo, to jsem já. Tak chci vypadat, a když budu takhle vypadat, tak budu v pohodě.“ A obdiv mužů je jen třešnička na dortu, která ten dort nevytváří, ale dává mu závěrečnou tečku. Říká nám, že tak je to správné.

    žena

    Krásu ženy podtrhují různé doplňky. Jsou to šperky, šátky, klobouky a zejména šaty. Šaty jsou pojem, který je velice obšírný a dělíme jej podle různých kritérií. Podle barev, velikostí, typů, stylů a podle příležitostí. Pro každodenní nošení vybíráme šaty, v kterých si stoupneme před zrcadlo a pomyslíme si:“ Jo, jsem pěkná, nebo, sluší mi to, můžu jít mezi lidi“. Ale při zvláštních příležitostech nemůžeme, nebo spíše nechceme jít v tomto oblečení. Chceme být velice krásné, někdy i nejkrásnější. Jedná se o plesy, svatby, maturity a jiné slavnostní okamžiky ve vašem životě. Pro tyto sváteční chvíle máme potřebu mít i výjimečné šaty. A musíme se po nich poohlédnout. Někdy není potřeba šaty kupovat, stačí si je zapůjčit. Přiznejme si, že výjimečné šaty na výjimečnou událost většinou nechceme použít opětovně. Nebo si dát šaty ušít na míru? Takové, které nemá žádná druhá? Co je lepší? A co by mi slušelo? Hodí se to pro mne? Hodí se to pro tuto příležitost?

    nevěsta

    A teď by měla přijít na pomoc rada odborníka. A my víme, na koho se obrátit. Firma Zoryana Stekhnovych – Paris, která sídlí v Praze, vám se svým týmem stylistů a vizážistů velmi ochotně poradí a nabídne vám své služby. V jejich půjčovně společenských šatů si můžete koupit nebo zapůjčit krásné společenské a svatební šaty, které jsou velmi elegantní a zaujmou vás svým francouzským šarmem. Každý rok přichází s novou kolekcí, kterou si sami vyrábí. Firma nabízí také ušití svatebních šatů na míru, snaží se proměnit vaše sny a představy ve skutečnost. Díky své profesionalitě získala ocenění „Svatební šaty roku“.

To Top