Přeprava dodávkou

 • Přeprava dodávkou

  8. 12. 2021 By 0 comments

  Výhodný dopravní prostředek

  Jestliže třeba podnikáme či jsme řemeslník na volné noze, tak mnohdy potřebujeme vozit všemožné věci, přičemž osobní auto pro tento účel nestačí. Kamion by byl zase zbytečně velký, a proto nám zůstává zlata střední cesta v podobně dodávky. Ty dnešní se vyznačují tím, že mají slušný nákladový prostor a uvezou toho skutečně dost. Co se týče motorizací, tak obvykle pod kapotou nalezneme dieselový motor přeplňovaný turbodmychadlem.

  dodávka veterán

  Zajistí nám to totiž slušnou svižnost s nákladem, ale zároveň úspornost. Ta je důležitá, protože tyto vozy mnohdy jezdí dlouhé trasy každý pracovní den. Výrobci zároveň počítají s tím, že s nimi mnohdy není zacházeno v rukavičkách, protože se jedná o pracovní vůz. Po otevření zadních dveří nás nečekaná většinou žádná hrana, takže nakládání všeho možného je snadné. Oproti autu si musíme zvyknout na větší rozměry, jinou pozici za volantem a také jízdní vlastnosti, protože nás mnohem více ohrožuje boční vítr.

  Nemusíme ji kupovat

  Řada začínajících podnikatelů řeší to, že na novou dodávku nemají peníze, kdy se není čemu divit. Proto si kupují ojetiny. Některé modely jsou známé tím, že jsou opravdu spolehlivé, takže ani vyšší nájezd by neměl být problém, jestliže bylo vozidlo správně servisováno. To však není pravidlem, a proto si skutečně dávejte při koupi pozor, abyste za servis nemuseli utrácet spoustu peněz.

  šedá dodávka

  Jestliže potřebujete dodávku jenom na krátkou dobu, tak nemá cenu si ji kupovat, protože tu máme půjčovnu dodávek Praha 5. Ty mají v nabídce vozů hned několik, takže si jistě nějaký vyberete pro svůj účel. Prvních 500 kilometrů je v ceně půjčky, přičemž jedná se o dost dlouhou vzdálenost. Kdyby Vám ani přesto nestačila, tak za další každý kilometr zaplatíme 1,5 Kč, což není nijak vysoká částka. Vozy jsou pravidelně servisovány, mají dálniční známku a dobré asistenční služby, aby nás na cestách nezaskočily nějaké potíže.

To Top