Pěkná pleť

 • Pěkná pleť

  29. 5. 2023 By 0 comments

  Vždycky jsem byla taková, že jsem se velice často zajímala sama o sebe. Možná asi jako každá holka nebo ne? Vždycky jsem chtěla mít opravdu krásnou a jemnou pleť, protože si vzpomínám, jak moje sestra vždycky si stěžovala na to, že má stále akné nebo rozšířené póry anebo vrásky. Moje sestra je o šest let starší, než jsem já, takže potom je logické, že jsem viděla a pozorovala jsem také svou sestru, jak o sebe stále pečuje anebo jak na sebe stále něco maže anebo používá různé mastičky nebo pleťové vody. Řekla jsem si, že až budu starší, že tohle také budu používat a hodně se o sebe starat.

  Kolagen pravidelně užívám.

  Jenomže když jsem tohle řekla své sestře, tak jsem jenom smála. Protože moje sestra mi řekla, že ona se měla o sebe starat už dříve, a ne takhle na poslední chvíli. Moc jsme tomu nerozuměla. A potom jsem se šla podívat na internet, od kdy se má žena starat o svou pleť. A tak tam bylo psáno, že skoro už od narození. Já vím, že tohle je trochu takové zbrklé tvrzení, ale i když to tak vezmu tak je to vlastně pravda. Protože logicky si přece také umýváme několikrát za den ruce anebo se sprchujeme každý den. Proč bychom se tedy nemohli starat i denně o svoji pleť už od mala?

  Kolagen podpoří krásu.

  Já bych to brala tak, že bych se o sebe starala více, kdybych v té době měla více rozumu. A nyní také užívám různé potravinové doplňky, čistící prostředky na pleť a také kolagen. Pokud i vy byste chtěli zjistit sílu kolagenu, tak se zkuste podívat na webové stránky orcacollagen.cz, kde se dozvíte opravdu plný informací o tom, co je to kolagen anebo jak kolagen funguje. A kolagen vám nejenom dokáže zpevnit a zvláčnit pleť, tak je dobře působí na pohybový aparát a také na vlasy a na nehty. Jsem ráda, že právě díky kolagenu, který jsem našel na webové stránce, tak mám opravdu lepší nehty a jemnou kůži. Zkuste denně užívat kolagen.

To Top