Naše práva, naše peníze!

 • Naše práva, naše peníze!

  19. 11. 2021 By 0 comments

  Leckdy je to otázka několika málo vteřin, které nám dokážou otočit život doslova vzhůru nohama. A i když má člověk silně vyvinutý pud sebezáchovy, dnešní uspěchaná a bezohledná doba nahrává nepříjemným a nevratným neštěstím a nehodám. Nemoc, úraz (doma, či v práci), dopravní nehoda, sport, nepozornost, spěch. Faktorů a příčin je více než dost. A můžeme být sebepozornější, a přesto okolní vlivy, či nepozornost někoho druhého neovlivníme.

  nešťastná událost

  Trvalý následek Poradnaodskodneni – trvalá, nevratná událost na naší tělesné schránce. Nepříjemný a nikým nevyhledávaný stav, leč stávající se. Nejen, že se s novou situací musíme naučit žít my sami, ale i naši nejbližší, rodina. A rozhodně to jsou většinou zásadní změny v našich životech. Odborné znění „ztížení společenského uplatnění“ myslím mluví doslova za vše. Nejen že nemůžeme vykonávat povolání, jako doposud, ale většinou v soukromém životě máme různé omezení a potřeby doposud neznámé. A to vše sebou nese nejen psychickou zátěž, ale i finanční. Základem je dobře nastavené pojištění. Nabídek a institucí poskytující tyto služby je mnoho. Ale vždy je jen na nás a našem životním stylu, komfortu a potřeb nejen pro sebe, ale především pro naše nejbližší, jak dobře a na jak vysoké plnění sjednáme životní smlouvu. Dobré pojištění nemoci a úrazu je tedy zásadní, nicméně, pokud se přihodí nešťastná událost, není ve všech případech vyhráno, co se týká při plnění naší smlouvy. Vykrucování a neochota vyplatit námi sjednané plnění ze stran pojišťoven není ojedinělé.

  plnění trvalého následku

  Zdlouhavé dopisování a další stres navíc, v situaci, kdy musíme řešit praktické záležitosti našeho nového života? Nepřijatelné! Poradna odškodnění a pomoc při trvalém následku nám dává naději, že pomoc, rada a lidský přístup ještě zdaleka nevymizely. Nejen že nám ušetří čas zdlouhavým vyřizováním, pročítáním znova a znova smluvními podmínkami a domáhání se našich práv. Ale především nám rychle dopomůže k NAŠIM FINANČNÍM prostředkům a TÍM SE SNADNĚJI poprat s naši novou, nepříjemnou životní situací.

To Top