Modeling a móda

 • Modeling a móda

  22. 4. 2022 By 0 comments

  Chtěli jste být někdy modelka anebo model? Anebo jste chtěli pracovat vždycky nějak s módou? Já jsem vždycky chtěla být modelka. Jenomže jak už to, tak bývá, tak jsem k tomu neměla vůbec žádné dispozice. Vždycky jsem byla taková kulatější, taková typická krev a mléko. Vždycky se to tak říkalo. A já musím říct, že v těch dětských letech to vůbec nevadilo. Vůbec jsem se nezajímala o to, co to znamená být krev a mléko. Nikdy mě to nenapadlo, ale až později. Protože snažila jsem se dostat do jedné modelingové agentury. A musím říct, že ze začátku všechno probíhalo opravdu skvěle a perfektně.

  Ráda módu nakupuji.

  Takže jsem si řekla, že jistě budu mít štěstí a stanu se modelkou. Jenomže se stalo to, co jsem neočekávala. Manažer modelingové agentury mi řekl, že jsem na to příliš kyprá, prostě krev a mléko. Byla jsem naprosto v šoku, takže jsem pak věděla, co to spojení krev a mléko znamená. Pro mě děs. Sice jsem věděla, že mám tak pět kilo navíc, ale nevěděla jsem, že je to tak hrozné.

  Ladíte se s partnerem?

  Bylo to ještě v devadesátých letech. Takže v té doby se to ještě hodně řešilo a modelky musely být opravdu hodně štíhlé jako proutek. Nyní se k módě přistupuje opravdu jinak. V dnešní době jsou i XXL modelky a já si myslím, že je to opravdu jenom dobře. Protože když to tak vezmu, tak módu nenosí jenom štíhlé ženy, ale taky silnější ženy. No nemám pravdu? Já si myslím, že svět a móda by měli myslet na všechny typy žen. Protože každá žena má úplně jinou postavu a jiné proporce. Takže by se taky měl brát ohled na to, že ženy jsou výjimečné a každá je jiná. Já mám třeba postavu typickou přesýpací hodiny. Jistě takovou postavu znáte. Mám hodně úzký pas, ale zase hodně výrazné boky. Takže třeba džíny horko těžko obleču přes zadek. A když se mi to podaří, tak je mi to zase hodně volné v pase. Tady to vypadá, že si v módě prostě nevybereš.

To Top