Lap dance jako svůdná předehra před erotickou masáží

 • Lap dance jako svůdná předehra před erotickou masáží

  14. 8. 2020 By 0 comments

  Lap dance je jednou z nejrafinovanějších technik, jak může žena docílit sexuálního vzrušení u svého protějšku. Můžete se o ní dočíst na některých zdrojích, že byla nesmírně populární v zámoří v druhé polovině minulého století. Tehdy ji provozovaly striptérky, ovšem při pohledu do hlubší historie zjistíme, že byla součástí milostné předehry již ve starověku. Byla svým způsobem napodobeninou orientálních břišních tanců a její obliba ustala teprve ve středověku, kdy silný vliv náboženství brzdil přirozené sexuální touhy po blízkém tělesném kontaktu.

  rozepnutá halenka

  V čem spočívá kouzlo Lap dance mataharisalon.cz? Dívka využije svých tělesných předností a tanečními kreacemi prováděnými v těsné blízkosti a především na klíně svého partnera zvýší sexuální napětí a rozproudí energii tak, že pak může hladce navázat na nadcházející erotickou masáž. Je to tedy jakási milostná, ovšem velmi účinná předehra, která pomáhá odhazovat mezi klientem a masérkou zábrany, dochází k přirozenému uvolnění psychických blokád v důsledku nahromaděného stresu, a samotná masáž je pak příjemnější.

  Lap dance prodlužuje zážitek každé erotické masáže

  Lap dance se vhodně kombinuje s klasickou erotickou masáží penisu, ale i s lávovými kameny, s technikou footjob, a velmi oblíbená je ve spojení s full body (celotělovou masáží), kdy se oba aktéři dotýkají co největší plochou svého těla.

  dívka v červeném

  Výhodou veškerých procedur v masérských salonech je možnost objednat si službu v libovolném rozsahu technik i délky trvání, může pak jít o neuvěřitelně silný prožitek několika spontánních orgasmických vyvrcholení, ale co je zásadní, jde o intimní doteky na povrchu celého těla, a to je právě v dnešní době poněkud stranou zájmu. Lidská sexualita se totiž mnohdy odklání od skutečné něhy, porozumění a citlivého přístupu, schází nám objímání a doteky, které mohou zapůsobit i mnohem více, než samotný pohlavní styk.

  Vyzkoušet erotickou masáž znamená vymanit se ze zaběhnutého stereotypu všedních dnů a přiklonit se k tomu přirozenému, po čem každý z nás v hloubi svého nitra touží – po tělesné blízkosti, něžném dotýkání, hlazení a laskání, kdy se cítíme příjemně vzrušení ještě před tím, než dojde k vrcholnému slastnému prožitku.v

To Top