Kvalitní autofólie za skvělou cenu

 • Kvalitní autofólie za skvělou cenu

  26. 11. 2021 By 0 comments

  Jsme výhradním dovozcem autofólie a jejich cena Nanofilms. Fólií nejen schválených Ministerstvem dopravy, ale také vysoce kvalitních a funkčních fólií z prvotřídních materiálů. Fólií, které jsou nejen pěkné na pohled a dodávají autu luxusní vzhled, ale jsou také velmi praktické a funkční. Nabízíme tři řady autofólií. Každá z nich má svá specifika, výhody a adekvátní přívětivou cenu.

  Řada

  Propustnost světla

  Odražená sluneční energie

  Pohlcení UV záření

  Pro Nano

  5 %, 10 %, 20 %, 35 % a 50 %

  42 %

  více než 99 %

  Carbon Nano

  5 %, 15 %, 20 %, 35 % a 50 %

  68 %

  více než 99 %

  Ceramic Nano plus

  5 %, 15 %, 20 %,35 % a 50 %.

  95 %

  více než 99 %

  okno auta

  Fólie z řady Pro Nano vynikají díky použité technologii barvení svou vysokou stálostí barev. Carbon Nano jsou vyrobeny z nanouhlíkových částic. Tyto částice zaručují stálost barev prakticky doživotní. Velkou výhodou uhlíku je také jeho schopnost blokovat UV i IR záření. Ceramic Nano plus je ta nejvyšší a nejlepší řada. Kromě světla a záření pohlcuje také teplo a to neuvěřitelných 95 %. A věřte, že to v parných vedrech opravdu oceníte. Tato řada je tvořena z keramických nanočástic, které jsou tak kvalitní, že Vám díky nim nabízíme dokonce doživotní záruku. Aby to všechno nebylo málo, tato řada také skvěle pohlcuje záření UVA, UVB i IR záření.

  černá fólie

  Všechny zmíněné řady jsou velmi kvalitní a zaručí Vám nejen méně oslnění v autě, ale také skvělé pohlcení slunečního záření, které jak zajisté víte, je velmi nebezpečné pro náš organismus. Kromě toho, se Vám snažíme také zajisti opravdu skvělou cenu. Poměr ceny a kvality je skutečně jeden z nejlepších na trhu. Jedná se také o dlouhodobou investici, která výrazně zpříjemní a zkvalitní chvilky strávené v autě nejen Vám, ale také Vaší rodině a spolujezdcům. Zaujala Vás naše nabídka a máte nějaký dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.

To Top