Důležité kontakty

 • Důležité kontakty

  15. 7. 2022 By 0 comments

  Pokud se chcete někam dovolat, tak taky samozřejmě budete potřebovat nějaký kontakt. A to kontakt Penzionurudolfa na někoho anebo na něco, koho potřebujete. Já si pamatuji na svůj jeden případ, na který nikdy nezapomenu. Bylo to opravdu hrozné a já jsem si myslela, že už asi všechno vzdám. Studovala jsem dálkově na vysoké škole. A měli jsme jeden velmi složitý úkol. A abych pravdu řekla, tak já jsem si s tím úkolem opravdu nevěděla rady. Nevěděla jsem jak na to. Dokonce jsem ani nevěděla, jak mám úkol začít. A tak jsem potřebovala rychle si zavolat do školy, abych si ujasnila některé nesrovnalosti. A pak jsem na internetu hledala nějaký kontakt na školu. Nemohla jsem vůbec sehnat žádnou smlouvu, že tam studuji. Takže jsem si řekla, že nějaký kontakt bude třeba na internetu. Samozřejmě, že tam byl. Jenomže já jsem ho stále přehlížela a nevěděla jsem, jak najít správný kontakt. Byly tam uvedené čtyři kontakty.

  Online kontakty jsou důležité.

  Tak jsem si řekla, že to budu zkoumat takhle postupně. Bohužel, ale e co se nestalo. K mé smůle ani jeden kontakt nebyl přímo na tu vysokou školu, kterou jsem potřebovala. Takže nevím, proč tam byl. Proč tam ty kontakty tedy jsou? Nakonec jsem to udělala tak, že jsem musela zavolat kamarádce, která mi poslala opravdu už správný kontakt.

  kontakty

  A musím říct, že mě velmi překvapilo, že ten kontakt od kamarádky vůbec nebyl uveden na internetu Nevím, co to mělo znamenat. Naštěstí ale všechno dopadlo dobře a já jsem úkol taky odevzdala včas. A kupodivu jsem měla dobrou známku, což mě překvapilo. Nakonec jsem z toho všeho poučená, že ne všechno může být na internetu. Takže jsem taky ráda, že mám konečně ve svém mobilním telefonu kontakt na svou školu, takže v případě nouze si tam můžu v pohodě zavolat. Jistě ale doufám, že to potřebovat nebudu. A vy máte všechny kontakty na vaše důležité věci?

To Top