Čištění kanalizace

 • Čištění kanalizace

  16. 9. 2020 By 0 comments

  Ucpaná či jinak zanesená kanalizace patří k těm nejméně příjemným zážitkům. Napadlo vás někdy, že kanalizace je vlastně „základním stavebním kamenem civilizace“? Nikdo z nás si už neumí představit, že by tento systém nefungoval! A tak když nastane problém a je zapotřebí kanalizaci opravit. Ve většině případů je nutné zavolat odborníky, neboť laické čištění zpravidla nevede k dobrému výsledku – běžně totiž lidé vědí málo o propojení a funkci celého kanalizačního systému.

  cat-2418014_960_720

  Proto, jste-li z Prahy nebo ze Středních Čech, neváhejte zavolat rovnou naší firmě. Jsme specializovaná společnost, zabývající se – mimo jiné – právě opravami a čištěním kanalizace. A to ať se jedná o problém u rodinného či bytového domu, komerční budovy, anebo veřejné kanalizace. Čím dříve nás budete kontaktovat, tím dříve se svého problému zbavíte – vždyť odpadový systém potřebujeme všichni několikrát denně (WC, pračka, myčka, koupelna, a další).

  Ať už kanalizační systém ucpe cokoliv (textil, houbička, omylem spláchnuté vložky či vlhké syntetické ubrousky, a podobně), vždy si poradíme. Někdy stačí vystrkat „ucpaninu“ pomocí péra, jindy je nutné použít motorovou frézu, s jejíž pomocí se pročistí „zarostlé stoupačky“ i další kanalizační potrubí, anebo tlakový stroj s vhodnými tryskami a ucpávku vyplavit.

  Co všechno čistíme a opravujeme: ležaté kanalizace, svislé kanalizační stoupačky a ležaté rozvody kanalizace, kanalizační přípojky do uličního řadu.

  building-1216622_960_720

  Čištění kanalizace provádíme v: rodinných, činžovních a bytových domech; v restauracích a dalších stravovacích zařízeních; v jeslích, školkách a školách; v nemocnicích; v komerčních i nekomerčních budovách; v soukromých i státních institucích.

  Havarijní služba je pro vás k dispozici NON STOP, takže nás můžete kontaktovat kdykoli, abychom váš problém s kanalizací co nejdříve vyřešili a odstranili.

To Top