Chcete perfektní interiér? Soustřeďte se na detaily

Pokud hledáte ideální řešení interiéru, který by byl originální, naprosto elegantní a plně moderní, musíte se soustředit na to, aby byl správně sladěný.

hrubá zeď

·         Co volíte do interiéru jako první? Podlahy!
V prvé řadě se musíte soustředit na to, jaké materiály si zvolíte. Do obývacího pokoje podlahu, do ložnice vysoké koberce a do kuchyně lino? V tom případě si můžete nechat o moderním stylu vašeho domova jenom zdát.

V prvé řadě totiž musíte sladit materiál na podlaze a na stropě. In jsou teď lité podlahy s lištami, případně vinyl v nápodobě masivní podlahy. Pokud chcete investovat, doporučujeme vám dřevěnou podlah, která vám vydrží i desítky let, pokud se o ni budete pravidelně a správně starat. Jediné místo, kam se dřevo nehodí, je koupelna a kuchyně. Tam byste měli položit stejnou dlažbu, nebo třeba stejné lité podlahy. A stropy? Moderní jsou podhledy, které dodají místnosti vzhled, ale také odhluční vaše sousedy v horním bytě.

vnitřní fungování

·         Barvy
Nejspíš byste se měli soustředit i na stejné barevné odstíny, které v interiéru použijete. Moderní jsou zemité barvy. V celém interiéru je nejlepší použít stejné barvy, ale různé odstíny. Například fialová, zelená a tmavá kobaltová. Tyto barvy v různých odstínech můžete použít ve všech místnostech. Tmavou v ložnici, kombinaci tmavé a světlé v kuchyni, světlejší kombinace v obývacím pokoji a v pracovně.

přední dveře

Nejdůležitější jsou detaily

Správným postupem je nyní vybrat tři zásadní detaily, které utvoří vaše rodinné zázemí. Měly by být ze stejné barvy a stejného materiálu: kliky u dveří, vypínače a lampy a lustry. Tyto tři detaily by vždycky měly být sladěny. Pro dokonalé sladění doporučujeme vypínače UNICA color, které si můžete pořídit v unikátních barevných provedeních, které doplní jakýkoliv moderní a barevný interiér podle vašich představ. 

Chcete perfektní interiér? Soustřeďte se na detaily
Ohodnoťte příspěvek